КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

---

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.10.2018, 01:08

Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Вручення стипендій міського голови
09:15
Вручення стипендій міського голови

 DSC9377

Одним із пріоритетних напрямів як державної, так і місцевої освітньої політики є турбота про обдаровану і талановиту молодь, її творчий, інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток. Адже молодь – це той потенціал, який визначатиме шляхи розвитку науки, техніки, економіки, мистецтва нашої держави та Білої Церкви зокрема.

Дуже приємно, що студенти прагнуть розвиватися творчо і щороку поповнюють ряди талановитої молоді міста. Аби відзначити таких юнаків та дівчат, у Білій Церкві з 1997 року (за ініціативи відділу у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради) щорічно призначаються стипендії міського голови.

Стипендія є важливим мотиваційним чинником та підтримкою студентів вищих навчальних закладів Білої Церкви, які успішно навчаються,  здійснюють  наукові дослідження та беруть активну участь у громадському житті вищого навчального закладу та міста.

19 жовтня за дорученням міського голови Геннадія Дикого його заступник Ольга Настіна зустрілася зі студентами вищих навчальних закладів Білої Церкви, яким відповідно до розпорядження міського голови від 03 жовтня 2017 року №128 Р «Про призначення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІVрівнів акредитації міста Біла Церква на 2017-2018 навчальний рік» призначена стипендія міського голови.

Заступник міського голови зазначила, що в Білій Церкві доброю традицією є відзначення стипендіями міського голови кращих студентів вищих навчальних закладів, акцентувала увагу на необхідності залучення молоді до активної участі у суспільному житті міста.

З числа студентів Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу за успішне навчання, проведення наукових досліджень, а також за активну участь  у громадському житті закладу та міста були нагороджені:

Котлинська Вероніка, студентка 301 СП групи,

Тимченко Кирило, студент 31 ПО(і) групи,

Філіпова Ірина, студентка 43 ПО(а) групи.

Переглядів: 53 | Додав: admingp | Рейтинг: 0.0/0
Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz