КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

---

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.10.2018, 00:37

Головна » 2017 » Травень » 17 » Виграш двох грантів
13:33
Виграш двох грантів

 DSC6289Студенти КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Христина Богданюк та Діана Бараєва взяли участь у конкурсі проектів та виграли два гранти по 8000 грн.

Так, студентка 101 СР групи Діана Бараєва відзначила, що завдяки підтримці Львівської освітньої фундації, вони впроваджують проект «Підтримка дітей із багатодітних, малозабезпечених родин». Він спрямований на урізноманітнення дозвілля білоцерківських дітей, що потребують особливої уваги з боку суспільства.

Студентка 21 ПО(і) групи Христина Богданюк розповідає, що в Білій Церкві є будинок інтернатного типу для дітей із фізичними та розумовими вадами, що позбавлені батьківського піклування. Це єдиний в Київській області заклад для такої цільової аудиторії. Оскільки робота з такими дітьми особливо складна, цьому закладу приділяється мало уваги з боку активістів. Тому проект «Підтримка дітей з розумовими та фізичними вадами, що позбавлені батьківського піклування» спрямований на посилення співпраці з цим закладом та привернення уваги громадськості та ЗМІ до цієї цільової групи.

Христина та Діана є активістами напрямку "Робота з дітьми" Центру волонтеріату Товариства Червоного Хреста України. Тож, незабаром робота волонтерів Червоного Хреста з числа студентів коледжу завирує ще активніше. Так тримати, молодчинки :)

Переглядів: 37 | Додав: admingp | Рейтинг: 0.0/0
Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz