КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

---

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.11.2018, 04:55

Головна » 2017 » Серпень » 29 » Участь в обласній серпневій стратегічній сесії «Освіта Київщини – простір успіху: пріоритети та стратегія розвитку»
09:54
Участь в обласній серпневій стратегічній сесії «Освіта Київщини – простір успіху: пріоритети та стратегія розвитку»

 DSC9377Традиційно старт кожному новому навчальному року дають серпневі зустрічі освітян, на яких підбиваються підсумки роботи за минулий навчальний рік та визначаються пріоритетні напрями діяльності на наступний. Результати цих зустрічей викликають зацікавленість і жваво обговорюються не тільки у колі наукових та педагогічних працівників, але й всього соціуму, оскільки освіта є фундаментальною потребою суспільства.

У цьому році традиційна зустріч освітян Київщини відбулася у День Державного Прапора України у м. Броварах (вул. Київська, 316, ТРЦ «Термінал»). Захід пройшов у форматі стратегічної сесії «Освіта Київщини – простір успіху: пріоритети та стратегія розвитку».

У цільових аудиторіях пройшов конструктивний діалог щодо ідеології запровадження назрілих глобальних змін у галузі освіти, продиктованих самим життям і потребами сучасного суспільства, передусім дітей та молоді; обговорювалися важливі питання професійної орієнтації молоді; розвитку систем дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної у контексті реалізації Концептуальних засад «Нова українська школа».

Студенти та викладачі КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» також взяли участь у серпневій зустрічі освітян, зокрема, студентський хор (художній керівник А. П. Андрєєва) вітав учасників стратегічної сесії виконанням Державного гімну України.

Під час заходу колективу коледжу була вручена подяка за значний внесок у розвиток системи освіти в Київській області, поєднання традицій та інновацій в освітньому процесі. Також подарунком для педагогів та студентів коледжу був ноутбук для вдосконалення матеріально-технічної бази коледжу.

Переглядів: 28 | Додав: admingp | Рейтинг: 0.0/0
Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz