КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

---

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.10.2018, 00:38

Головна » 2017 » Жовтень » 5 » Семінар-практикум «Питання демократичного громадянства»
10:03
Семінар-практикум «Питання демократичного громадянства»

 DSC937702 жовтня 2017 року в рамках декади педагогічної майстерності кураторів академічних груп та працівників бібліотеки КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся семінар-практикум для кураторів академічних груп «Питання демократичного громадянства та прав людини».

Семінар розпочала Счастлива О. Д., заступник директора з виховної роботи, яка ознайомила присутніх з європейськими підходами до освіти з демократичного громадянства, проаналізувала суть базових понять демократії і прав людини.

Олена Дмитрівна наголосила, що уміння та навички в галузі громадянської освіти мають стати підґрунтям для розвитку компетентної молоді, здатної самостійно приймати рішення, і сприятимуть становленню молодої людини в різних життєвих сферах.

За допомогою інтерактивних вправ та роботи в групах, парах куратори академічних груп мали змогу обговорити дев’ять ключових тем, що містяться в посібниках Рольфа Голлоба, Петера Крапфа, Вільтруда Вайдінгера з ОДГ/ОПЛ та ознайомитись з окремими вправами та прийомами, запропонованими авторами.

Продовжили семінар-практикум голова циклової комісії кураторів академічних груп Донченко Ю. В. та практичний психолог коледжу Петраш Ж. О., які ознайомили педагогів зі стилями спілкування, звертаючи увагу на демократичний стиль викладача. За допомогою інтерактивних форм роботи, перегляду цікавих відеороликів слухачі отримали необхідні знання та відпрацювали навички демократичного стилю спілкування.

Сподіваємось, що отримані знання та вміння допоможуть кураторам у виховній роботі та спілкуванні зі студентами.

 DSC9377  DSC9377  DSC9377
Переглядів: 30 | Додав: admingp | Рейтинг: 0.0/0
Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz