КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

---

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.10.2018, 00:51

Головна » 2017 » Жовтень » 20 » На шляху до інклюзивної освіти
08:18
На шляху до інклюзивної освіти

 DSC9377

У рамках проведення реформи освітньої системи, зокрема, внесення змін до закону "Про освіту" щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг", який забезпечить продовження розвитку інклюзивної освіти в Україні 12 жовтня 2017 року в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Г. С. Сковороди» відбувся науково-практичний семінар «На шляху до інклюзії».Поширення інклюзивного навчання в Україні, на даний час, спонукає всю педагогічну спільноту до виокремлення ефективних підходів у організації та впровадженні інклюзії в сучасну школу. Важливою складовою такого пошуку є вже набутий досвід європейських країн.

Ознайомитися з досвідом роботи навчальних закладів Чеської Республіки в контексті інклюзивної освіти мали на меті студенти Білоцерківського педагогічного коледжу, які взяли участь у  міжнародному українсько-чеському семінарі «На шляху до інклюзії».

До ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» приїхали 30 студентів коледжу з директором навчального закладу Ружицьким В. А. Після презентації ПХДПУ навчальної програми «Інклюзивний педагог» учасники семінару працювали у двох секціях: викладачі разом з керівником кафедри соціальної педагогіки, головним координатором Кабінету мультикультурного виховання, керівником післядипломної освіти педагогічного факультету Університету ім. Т. Ґ. Масарика, м. Брно Ленкою Ґуловою обговорювали проблему «Бар’єри в інклюзії або подолання стереотипів. Інклюзія в університетському середовищі», студенти дискутували з Маркетою Седлаковою,  викладачем кафедри «Соціальна педагогіка» педагогічного факультету Університету ім. Т. Ґ. Масарика, м. Брно, з питання  «Інклюзія та суспільство».

У ході семінару були розроблені питання до потенційного соціального опитувальника, тематика якого стосувалась ставлення людей до осіб з особливими потребами; були обговорені можливі стереотипи та бар’єри на шляху до зміни формату навчання, та шляхи їх подолання.

Чеські представники були приємно вражені ступенем обізнаності студентів педагогічного коледжу та обіцяли забезпечити учасників наступних семінарів більшим обсягом практичної інформації, що стосується інклюзії в освіті.

Глек Ольга,

студентка 43 ПО(а) групи

 

 DSC9377  DSC9377  DSC9377
Переглядів: 34 | Додав: admingp | Рейтинг: 0.0/0
Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz