КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

---

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.05.2018, 10:58

Головна » Архів матеріалів
     28 листопада студентська рада Комунального закладу "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" взяла участь у зустрічі міського голови з молодіжним активом міста.

    Від імені міського голови В.Савчука із присутніми зустрівся його заступник М.Антонюк. В ході зустрічі були обговорені питання щодо створення міського молодіжного центру, покращення умов для занять фізкультурою і спортом в різних мікрорайонах міста.

     В заході взяли участь начальник відділу у справах сім`ї та молоді міської ради О.Литвинчук, депутати міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.

    Студентська рада коледжу нагороджена дипломом та подарунком за перемогу в щорічній міській молодіжній екологічній акції "Чистий берег".

Переглядів: 171 | Додав: admingp | Дата: 03.12.2012

          
       В читальній залі вітала своїх відвідувачів – студентів І курсу, які проживають у гуртожитку, завідувачка бібліотеки Шелест Т.Д. «Всезнайок» ознайомлено з правилами користування бібліотекою, довіково-бібліографічним апаратом: алфавітним та систематичним каталогами, систематичною картотекою статтей. Студенти відпрацювали навички самостійної роботи з каталогами і картотеками, правила пошуку книг та газетно-журнальних статтей. До уваги студентської молоді був запропонований бібліографічний калейдоскоп. Тема першої гри: «Довідковий апарат бібліотеки», другої – «Історія книги та бібліотеки». На завершення бібліотечного уроку студентам запропоновано завдання продовжити початі прислів’я про книгу, відгадати загадки, з якими вони успішно справилися.
Переглядів: 458 | Додав: admingp | Дата: 30.11.2012

       Годину спілкування «Життя людини – найвища цінність». Куратор 11 ПО(І) групи Титаренко Л.П., працівники бібліотеки Веровенко В.С. та Цимбал О.Л сприяли формуванню усвідомленого розуміння студентами поняття «життя» та визначення свого місця в ньому, його унікальності, цінності, значущості для кожної особистості; ставленню до власного життя та життя інших людей, як до найвищої цінності, вихованню людяності, чесності, працьовитості, відповідальності, любові до людей, до рідної землі. Розвивати допитливість, інтерес до навколишнього життя, майбутньої професії, бажання глибше ознайомитися з біографією Матері Терези, Леонардо да Вінчі; виховувати наполегливість у досягненні поставленої мети – така виховна роль даного заходу.  

            

       Допоміжний матеріал: Добірка віршів на тему виховної години; духовний заповіт матері Терези про життя, вислови видатних людей про життя. З правами та обов’язками людини, міжнародними документами та документами Укра ... Читати далі »
Переглядів: 330 | Додав: admingp | Дата: 30.11.2012      День пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій схиляє державні прапори і схиляє голови живих, вшановуючи сон безвинних душ, які полягли лютою смертю. В академічних групах Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу пройшли уроки-пам’яті «Скорботні жнива України».

       24 листопада студенти і викладачі коледжу взяли участь у хресній ході та мітингу-реквіємі, вшанували пам’ять загиблих від голодоморів та жертв політичних репресій акцією «Запалимо свічку пам’яті».

       Від імені міського голови В.Савчука до учасників мітингу звернувся його заступник М.Антонюк та наголосив на необхідності вшанування пам’яті загиблих в роки голодомору і політичних репресій та акцентував увагу на важливості недопущення повторення таких трагічних подій.

     Представники Української православної церкви Київського патріархату відслужили заупокійну літургію за душами померлих.

      В читальній залі бібліотеки експонується книжкова вис ... Читати далі »
Переглядів: 166 | Додав: admingp | Дата: 28.11.2012       21 листопада 2012 року в актовій залі Білоцерківського національного аграрного університету відбулася фінальна частина ІV міського конкурсу "Кращий студент року" ("Візитна картка", "Бліц-турнір", "Світ моїх захоплень"). Метою конкурсу є виявлення, підтримка і заохочення обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості та формуванню її національної свідомості, розвитку і реалізації творчих здібностей студентів, стимулювання їх зацікавленості до підвищення свого інтелектуального та професійного рівня.

         Всього у конкурсі взяли участь вісім студентів з вищих навчальних закладів міста, які в свою чергу є кращими студентами закладів. Кожен учасник разом зі своєю командою дивував чим міг: співом, танцями, вишиванками.

           

          Студентка КЗ "Білоцер ... Читати далі »
Переглядів: 155 | Додав: admingp | Дата: 28.11.2012

     20 листопада 2012 року в обласній організації Профспілки відбулися навчальні семінари-практикуми для бухгалтерів міських і районних організацій Профспілки та голів профкомів вищих навчальних закладів області.
       На семінарі бухгалтерів були розглянуті питання фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності. В ході зустрічі акцентовано увагу на продовження роботи по запровадженню організаційних ланок новітніх інформаційних технологій а саме, використання комп’ютерних програм "Профбаланс”. 
       На даний час з 35 організаційних ланок 10 працюють за такими програмами, у 8 вони встановлені та освоюються.
       Учасники семінару мали змогу на практиці переконатися у перевагах такої системи бухгалтерського обліку.
     Підсумком стала одностайна думка, щодо пріоритетності такої системи у фінансовій діяльності і необхідності встановлення у всіх міських та районних організаціях Профспілки програми "Профбаланс”.
     Голови первинних профсп ... Читати далі »
Переглядів: 174 | Додав: admingp | Дата: 23.11.2012

       20 листопада 2012 року студенти 3-го курсу спеціальності «Початкова освіта» мали можливість працювати в «Школі наставництва», яка стала традиційним заходом в ході підготовки студентів до практики «Пробні уроки та заняття».

      З конструктивними порадами та рекомендаціями прийшли до коледжу кращі вчителі-класоводи та вчителі англійської мови Білоцерківських спеціалізованих шкіл I-III ст. № 9 (Антонюк О.С., Архіпова Н.Г.,Войтко Г.І., Омельчук Г.Д., Вдовико Л.А.)та № 16 ім. М.О.Кириленка (Верещак В.М., Стешина А.Г., Стрілецька В.В., Селезька Т.І., Коробенко Л.В., Парфенова Т.П.

Переглядів: 186 | Додав: admingp | Дата: 23.11.2012

     
     15 листопада 2012 року в коледжі відбулося засідання профспілкового комітету, в центрі уваги якого було питання стану організації гарячого харчування студентів. На засідання профспілкового комітету були запрошені профорги академічних груп, куратори, представники адміністрації коледжу та їдальні. В ході обговорення проблемного питання вироблено напрями щодо співпраці та покращення організації харчування студентів коледжу.


Переглядів: 163 | Додав: admingp | Дата: 19.11.2012

Коментар заступника голови Профспілки Сергія Романюка
– Учора відбулося засідання робочої групи з підготовки спільного засідання президій профспілок бюджетних галузей – медиків, освітян, працівників культури, соціальної сфери і державних установ. Питання, що буде підійматися на спільному заході – оплата праці бюджетникам. Це питання не нове, і ми не лише вчора його озвучили чи підняли.

Те, що до кінця року у нас не буде вистачати коштів, які передбачені у законі про Державний бюджет на 2012 рік, ми знали одразу після його прийняття, адже грошей не вистачало ні в місцевих, ні в центральному бюджетах.

Перші цифри про нестачу коштів ми зібрали ще у травні поточного року. Звернулися з цього приводу до галузевого міністерства, провели спільну нараду з міністром, де домовилися ще раз прорахувати (профспілка рахує за своїми даними, міністерство – за своїми) реальний стан фінансового забезпечення на 2012 рік.

Також були направлені звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України з проханням, при перегляді змін до закону про Державний бюджет України на 2012 рік, врахувати кошти, яких не вистачає освітянам.

Дійсно, Верховна ... Читати далі »
Переглядів: 152 | Додав: admingp | Дата: 19.11.2012

13 листопада 2012 року відбувся міський конкурс читців-декламаторів на краще виконання творів Віктора Грабовського «Берег надії»

Вітаємо переможців конкурсу

Пузько Анастасію, студентку 101 СП групи;

Михальчук Владиславу, студентку 22 ПО (а) групи,

а також викладача української мови і літератури Корчинську Наталію Юріївну, яка підготувала студентів.

Переглядів: 174 | Додав: admingp | Дата: 19.11.2012

« 1 2 ... 50 51 52 53 54 ... 56 57 »
Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz