КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.11.2017, 09:04

Головна » Архів матеріалів

       15 вересня 2012 року, студенти та викладацький склад КЗ "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" взяли участь у міському святі "Свято квітів - яскравий вінець екології міста і наших сердець", яке відбулося в рамках святкування Дня міста.

 Коледж отримав ІІ місце за участь у міському Святі квітів і нагороджений дипломом міського голови  В.П. Савчука.

Переглядів: 170 | Додав: admingp | Дата: 20.09.2012


      1 вересня 2012 року в КЗ "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" відбулися урочистості з нагоди Свята знань та посвяти першокурсників в студенти. В святковій залі кінотеатру ім. О.Довженка зібралися першокурсники, які успішно витримали вступні конкурсні випробування і стали студентами. Всіх присутніх привітав зі святом директор коледжу Гутник Микола Іванович.


Отримавши студентські квитки з рук директора коледжу, першокурсники відчули себе повноправними членами великої коледжанської родини. Надія на професійне оволодіння фахом, сподівання на творче, цікаве життя під час навчання в коледжі – ось які моменти хвилювали першокурсників в цей час.

  Першого вересня першокурсники та їх батьки мали можливість оцінити як вокальні таланти педагогів, так і насолодитись виступами творчих колективів.

Переглядів: 233 | Додав: admingp | Дата: 20.09.2012

Шановні колеги та студенти!

Сердечно вітаємо вас із Днем знань – всенародним святом мудрості, доброти, натхнення та нових відкриттів. Це свято завжди повниться мелодійними звуками першого дзвоника. Цього дня всі шляхи ведуть до навчальних закладів.

Пам'ятаємо, що знання є сила, а сила є знання. Той, хто прагне свободи, повинен оволодіти вершинами знань. Освічена людини тим і відрізняється від неосвіченої, що продовжує вважати свою освіту незавершеною. Потрібно багато вчитися, щоб знати хоча б небагато. ... Читати далі »
Переглядів: 208 | Додав: admingp | Дата: 03.09.2012

8 червня 2012 р. трудовий колектив Комунального закладу "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" з ініціативи профспілкової організації закладу та при її фінансовій підтримці відвідав відомий дендропарк та пам'ятку садово-паркового мистецтва Східної Європи "Софіївка", який розташований в м. Умань Черкаської області.

Переглядів: 292 | Додав: admingp | Дата: 13.06.2012

       З 14 травня по 18 травня 2012 року в КЗ "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" пройшов тиждень фізкультури і спорту.

До насиченої і змістовної програми ввійшли відкриті заняття викладачів фізичного виховання, ДПЮ, БЖД та охорони праці із застосуванням мультимедійних засобів навчання, пробні уроки студентів-практикантів, конкурс стінних газет "Олімпійці серед нас".


Студенти виборювали перемогу у цікавих змаганнях

та естафетах: "Веселі старти", "Неслухняна кулька", "Біг з обручем", "Черговий" та ін.

В ході тижня було підведено підсумок змагань з легкої атлетики, волейболу, футболу.

Яскравою та незабутньою стала участь у спортивному святі, присвяченому "Дню здоров'я", що традиційно пройшло в урочищі "Галендерня". Святковий настрій сприяв активній участі в усіх конкурсах не лише студентської молоді, а й викладачів, які проявили себе в "Перетягуванні канату", "Стрибках в мішках", "Медико-санітарній підготовці", "Збиранні та одяганні протигазу", "Сніданку туриста" та у виконанні туристичної пісні.

   ... Читати далі »

Переглядів: 312 | Додав: admingp | Дата: 25.05.2012         17 травня 2012року в Комунальному закладі "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" проведено День Європи.

З метою висвітлення сутності та ролі Європейського Союзу в сучасному світі проведено лекції-бесіди "Європа і Україна: інтеграція або співробітництво", фестиваль європейської кухні, студентську вікторину "Знайома і незнайома Європа", презентацію тематичної книжкової виставки "Європейський Союз та європейські горизонти України", конкурс газет "За один крок до Європи: стажування, досвід, перспективи".

  

Переглядів: 238 | Додав: admingp | Дата: 25.05.2012       8 травня 2012 року в Комунальному закладі "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" пройшло Свято останнього дзвоника, яке сповістило про закінчення 2011-2012 навчального року.

Для випускників – цей останній дзвоник, дзвоник, який сповіщає їм про те, що студентські роки закінчились, а попереду доросле життя, яке ставитиме багато нових і складних випробувань у вирішенні яких викладачі вже не зможуть допомогти.


Зі словами вітання звернувся до студентів директор коледжу Гутник Микола Іванович, який відзначив похвальними грамотами відмінників навчання, переможців різноманітних змагань та конкурсів, а також батьків. Микола Іванович побажав щасливої дороги в дорослому житті випускникам 2012 року, а студентам добре відпочити влітку і з натхненням взятись за навчання в новому навчальному році.

Зі словами благословення до всіх присутніх звернувся протиієрей Валерій.

Випускники – всі вони такі красиві й радісні, але в кожного в очах тремтить сльоза. Незважаючи на непорозуміння, а іноді, можливо, образи, кожен розуміє, що виходить за поріг батьківської хати, де завжди ... Читати далі »

Переглядів: 215 | Додав: admingp | Дата: 25.05.2012


  Упродовж двох днів, 23-24 квітня, нашому коледжу випала честь приймати головну волонтерську подію року області — Форум молодіжних лідерів Київщини.


До нас в гості завітали молоді тренери, які пройшли навчання за методом «рівний-рівному». Приїхали вони для того, щоб відзвітувати про роботу в своїх районах по програмі «Майбутнє без ВІЛ». Важливо, що всі учасники були налаштовані на активну співпрацю й отримання нових знать, а захід пройшов у приємній атмосфері. Це забезпечило продуктивність офіційної частини та дало змогу просто приємного спілкування. 

Навчання волонтерів проводили студенти КЗ"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж": Жураківська Катерина, Атаманюк Микола, Метовецька Людмила.

Хоч вікові категорії учасників і відрізнялися, всі швидко знайшли спільну мову та здружилися. Форум залишив лише приємні враження, оскільки все заплановане вдалося здійснити сповна. Ми навіть мали можливість погуляти разом по місту, пофотографуватися. Дуже цікаво було спостерігати, як учасники беруть участь в проведенні акції "Я допомагаю дітям", що проходить у супермаркетах нашого міста. Саме тут ми ... Читати далі »

Переглядів: 534 | Додав: admingp | Дата: 11.05.2012

Щиро вітаємо ветеранів Великої Вітчизняної війни!

Ми пам'ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Прийміть найтепліші побажання міцного здоров'я, затишку та благополуччя.
Мирного неба Вам та Вашим родинам!


Знову Вічний вогонь обпікає серця,
Знову спогад далекий приносить неспокій,
Бо дорогам воєннім немає кінця,
Бо приходять до Вас побратими крізь роки,
Забираючи друзів в останній політ,
Щоб по їхніх стежках вже онуки ходили...
Тільки вічний вогонь об'єднує усіх,
Щоб вклонитися Вам і солдатським могилам.

Переглядів: 177 | Додав: admingp | Дата: 11.05.2012

       Коледж проводить підготовку фахівців зі спеціальностей:

   5.01010201 Початкова освіта (основи інформатики, англійська мова, організатор спортивних секцій і клубів)

  Коледж готує молодших спеціалістів для здійснення педагогічної діяльності в системі освіти України, основними видами якої є навчання, розвиток і виховання учнів молодшого шкільного віку на посаді вчителя початкових класів або згідно з спеціалізацією:
- вчитель англійської мови в початкових класах, який має теоритико-лінгвістичну та методичну підготовку в обсязі, необхідному для вирішення практичних та навчально-методичних завдань у педагогічній діяльності;

- вчитель основ інформатики в початкових класах, підготовлений до організації та керівництва процесом вивчення предмета "Сходинки до інформатики" в 2 - 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів;
 - організатор спортивних секцій і клубів, який має відповідні знання і сформовані уміння для застосування їх у майбутній професійній діяльності.

 5.02020501 Образотворче мистецтво* Випускник коледжу - молодший спеціал ... Читати далі »

Переглядів: 213 | Додав: admingp | Дата: 04.05.2012

« 1 2 ... 50 51 52 53 54 55 »
Профспілка працівників освіти і науки України © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz