КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

---

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.05.2018, 10:57

Головна » Архів матеріалів

     10 січня 2013 року на базі коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів мистецьких дисциплін вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

     Учасників засідання привітала методист комітету з професійної освіти Головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації Стасєєва Марина Андріївна. Завідувачка науково-методичним кабінетом коледжу Клочко А.О. ознайомила учасників з історією, традиціями і досягненнями навчального закладу.

          

      За планом роботи засідання було розглянуто питання:

      1. Організація та проведення обласної виставки-конкурсу художніх робіт «Від захоплення – до мистецтва».

     Павленко Тетяна Миколаївна, методист обласного базового навчального закладу «Білоцерківський коледж сервісу та дизайну»

     2. Створення та використання електронного підручника що ... Читати далі »

Переглядів: 172 | Додав: admingp | Дата: 14.01.2013

     Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17.10.2012 р. № 1113 «Про проведення Всеукраїнської олімпіади серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації у 2012/2013 навчальному році», на підставі Положення, затвердженого наказом МОНмолодьспорту від 06.04.12 № 417, листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 29.11.12 № 14.1/10-3283 в КЗ «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з математики та І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки.

      За визначенням журі переможцями І етапу Всеукраїнської олімпіади з математики стали:

      1 місце – Космина Софія Юріївна, студентка 11 ПО(і) групи;

      2 місце – Рудь Олександр Сергійович, студент 11 ПО(і) групи;

      3 місце – Пилипчук Марина Юріївна, студентка 11 ПО(і) групи.

    

      За визначенням журі переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з інформат ... Читати далі »
Переглядів: 139 | Додав: admingp | Дата: 08.01.2013

      28 грудня 2012 року студенти IV курсу щиро привітали викладачів КЗ «Білоцерківський-гуманітарно-педагогічний коледж» з наступаючим Новим Роком, та Різдвом Христовим.

      Під бурхливі оплески глядачів пролунали новорічні пісні та побажання.

     Завершили святкову зустріч члени гуртка «Across Cultures» які подарували присутнім свої святкові привітання англійською мовою та виконали разом з гостями запальну новорічну пісню «Jingle Bells».

    Костюмоване дійство, казкові герої, Дід Мороз та Снігурка приємно вразили всіх гостей та додали настрою напередодні новорічних свят.

       
Переглядів: 143 | Додав: admingp | Дата: 02.01.2013

Вітаємо переможців!

Вітаємо з перемогою у ІІ (обласному) етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентської молоді

Саюшкіну Христину, студентку 42 ПО (а) групи – І місце


Вітаємо з перемогою в Обласній студентській олімпіаді з української мови для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

Поліщук Аліну, студентку 22 ПО (а) групи – І місце


Вітаємо з перемогою у ІІ (обласному) етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Гутник Вікторію, студентку 22 ПО (а) групи – ІІ місце


Вітаємо переможців і бажаємо успіхів й нових творчих злетів!!!
Переглядів: 143 | Додав: admingp | Дата: 27.12.2012

    Згідно з навчальним планом коледжу та Положення про проведення практики студентами ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у період з 26 листопада по 14 грудня була проведена педагогічна практика «Пробні уроки та заняття» студентами ІІІ курсу спеціальності 5.01010201 Початкова освіта.

    З метою підведення підсумків проведення цього виду практики та прийняття дієвих рішень щодо удосконалення її проведення 17 грудня 2012 року відбулася конференція «Підсумки проведення пробних уроків та занять», на якій були присутні студенти ІІІ курсу, вчителі базових шкіл міста, керівники педагогічної практики, адміністрація коледжу.

       

    Заступник директора з навчально-виробничої роботи Л.С. Мушинська схарактеризувала результати проведення практики за основною і додатковою кваліфікаціями, вказала на результати перевірки звітної документації, визначила характерні труднощі та побажа ... Читати далі »
Переглядів: 210 | Додав: admingp | Дата: 20.12.2012

     5-6 грудня 2012 року відбулася спартакіада серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації з баскетболу. У змаганнях прийняли участь шість збірних команд студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Білої Церкви.

    Вітаємо збірну команду дівчат Комунального закладу «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» з перемогою – ІІ місце, у складі:

     Броварник Ганни, студентки 24 ПО (ф) групи;

     Максименко Наталії, студентки 11 ПО (і) групи;

     Богдан Тетяни, студентки 11 ОМ групи;

     Іващенко Тетяни, студентки 101 СП групи;

     Худак Наталії, студентки 101 СП групи;

     Найди Яни, студентки 101 СП групи;

     Кисляк Катерини, студентки 102 СП групи;

     Гребенюк Мирослави, студентки 102 СП групи.


     
Переглядів: 178 | Додав: admingp | Дата: 14.12.2012

       10 грудня, у Будинку спілок відбулося чергове засідання президії Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

    На початку засідання Голова Профспілки Георгій Труханов акцентував увагу на основному питанні порядку денного – рішенні п’яти бюджетних профспілок відтермінувати проведення спільного засідання президії «Про оплату праці працівників бюджетної сфери» у зв’язку з завершенням повноважень діючого Уряду.

    Георгій Федорович ознайомив із діями ЦК Профспілки щодо вирішення питання затримки заробітних плат учительству України. Зокрема, він зазначив, що зі сторони освітян було зроблено увесь комплекс необхідних заходів – надіслано відповідні листи до органів влади, виступи та заяви керівництва у ЗМІ, участь у телевізійних передачах, прес-конференціях, створення інформаційного поля навколо проблеми невиплати та нестачі коштів для закриття фінансового року на належному рівні, що у деякій мірі й допомогло вирішенню питання. Наразі затримки ліквідовуються. 

     Проте залишається відкритим питання бюджету 2013 року і дотримання необхідних соціальних с ... Читати далі »
Переглядів: 172 | Додав: admingp | Дата: 11.12.2012

     4 грудня 2012 року було проведено студентську конференцію «Археологічні та архітектурні пам’ятки Київщини», організовану викладачами циклової комісії суспільних дисциплін. 

       Студенська конференція проводилася з метою популяризації історичних знань, привернення уваги молоді до історії рідного краю, зокрема, малодосліджених її сторінок, сприяння громадянському вихованю молоді, формуванню почуття гідності за героїчне минуле нашої Батьківщини.

      У роботі конференції взяли участь понад 70 студентів спеціальності 5.01010601 Соціальна педагогіка коледжу, викладачі закладу та завідувач відділом археології Білоцерківського обласного краєзнавчого музею Ярослав Йосипович Семашко.

      Ярослав Йосипович виступив з цікавою доповіддю про археологічні дослідження Білоцерківського району та міста Біла Церква.

     На конференції було представлено доповіді студентів з проблем музейних та архітектурних пам’яток Білоцерківщини, дослідження Черняхівської культури на Київщині, трипільської культури в нашому регіоні, істор ... Читати далі »
Переглядів: 240 | Додав: admingp | Дата: 11.12.2012

   
     У рамках проведення декади педагогічної майстерності викладачів суспільних дисциплін 6 грудня 2012 року в коледжі було організовано та проведено День української вишиванки.
     Зранку коридори та навчальні кабінети закладу зарясніли сяйвом української вишиванки.
    Проведення урочистостей було спрямовано на відродження українських національних традицій, піднесення патріотичного духу студентського та педагогічного колективів.
     Українська вишивка, як і українська пісня, є знаковими для нашої традиційної культури. Без любові до української пісні, без розуміння символіки української вишивки не станеш справжнім українцем. І навіть не зрозумієш українську душу.
     Українська народна вишивка — унікальне явище духовно-матеріальної культури нашого народу. Упродовж тисячоліть у народній вишивці знаходили і, на щастя, знаходять відображення думки і настрої людини, що її творила, краса природи, полохливий світ думок майстринь, їхні сподівання на кращу долю, людські вірування, оберегова символіка ... Читати далі »
Переглядів: 176 | Додав: admingp | Дата: 07.12.2012

       28 листопада 2012 року на базі КЗ «Білоцерківський гуманітарно – педагогічний коледж» відбулося засідання методичного об’єднання викладачів іноземних мов вищих навчальних закладів I – II рівнів акредитації Центрального регіону.

       За круглим столом з проблеми «Сучасне освітнє середовище – основа формування компетентного фахівця інноваційної педагогічної культури» головою циклової Лук’яненко В. П. була представлена доповідь, акцент якої було поставлено на впровадження нетрадиційних методів навчання в практику роботи викладачів циклової комісії іноземних мов коледжу, та виховання професійної і особистісної культури майбутнього фахівця, який має забезпечити дієвість навчання в школі I ступеня за своїм фахом.

               

      Учасники методоб’єднання відвідали відкрите заняття з практичного курсу англійської мови з елементами дискурсу на тему: «Порівняльні характеристики видів спорту», я ... Читати далі »

Переглядів: 134 | Додав: admingp | Дата: 05.12.2012

« 1 2 ... 49 50 51 52 53 ... 56 57 »
Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz