КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 14:25

Головна » Архів матеріалів

     Закінчилися консультації до завершального етапу педагогічної практики студентів спеціальності «Соціальна педагогіка». Плідно попрацювали, готуючи студентів, викладачі професійно-орієнтованих дисциплін Лукіянчук А.М., Міщенко Т.О., Маценко І.В., Бодрик Н.В., Стаднік Н.В., Медвідь Л.В., Кошова Ю.О. З 25 січня студенти-практиканти на протязі 6-ти тижнів будуть закріплювати сформовані професійні вміння та навички щодо реалізації функціональних та посадових обов’язків соціального педагога. Загальне керівництво роботою було покладено на заступника директора з навчально-виробничої роботи Мушинську Л.С.

        

Переглядів: 243 | Додав: admingp | Дата: 27.01.2012

22 січня – День Соборності і Свободи України

Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України – Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянська Україна – в одну Велику Україну. Сповнилися відвічні мрії, для яких жили й за які вмирали найкращі сини України. Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна Республіка. Віднині український народ, звільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної незалежної Української Держави на добро і щастя українського народу», – пролунало 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.

Століттями розірваний український народ визволився з неволі – Лівобережна Україна вийшла з Російської, а Правобережна – з Австро-Угорської імперій – і возз’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.

Це свято відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки (1919 рік).

День Соборності України встановлено Указом Президента у 1999 році. У 2011 році Указом Пр ... Читати далі »
Переглядів: 189 | Додав: admingp | Дата: 24.01.2012

Освіта – відповідь кризі

Голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов взяв участь у роботі надзвичайного засідання Європейського комітету профспілок освіти, що відбулося 20 січня у столиці Європейського Союзу – Брюсселі.

На засіданні велося обговорення заяви ЄКПО щодо другої хвилі економічної кризи та її безпосереднього впливу на освіту.

Зокрема, у заяві наголошувалося, що влітку 2011 року у Європі розпочався ще більш руйнівний виток економічної кризи, який поставив Єврозону на межу розпаду. Фінансові ринки перебувають у стані паніки, зростає недовіра до кредитоспроможності багатьох країн, що в свою чергу призводить до спаду економічного розвитку держав і нових спалахів безробіття.

Виступаючи перед європейськими профспілковими лідерами Андрулла Вассіліу – Єврокомісар з питань освіти і культури – наголосила, що Європа вкрай стурбована процесами, що нині відбуваються в освіті. Другий етап кризи найбільше б’є по освітянській галузі та працівниках бюджетної сфери.

Пані ... Читати далі »

Переглядів: 209 | Додав: admingp | Дата: 24.01.2012

День Святого Миколая - особливе свято для українських дітей із повноцінних сімей, які чекають на подарунки від Святого Миколая. Для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Злагода", забутих  своїми батьками, цей день стає особливим завдяки зусиллям вихователів  та друзів.

Вже котрий рік поспіль 19 грудня приходять привітати діток волонтери Комунального закладу "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж".

Студенти принесли дітям книги, розмальовки, солодощі та іграшки. Було дуже гамірно і весело. Вихованці та працівники центру влаштували для гостей невеличкий концерт, заспівали для них свої кращі пісні і розповіли віршики про Святого Миколая.   

       

Переглядів: 198 | Додав: admingp | Дата: 22.12.2011

З метою підвищення престижності професії  вчителя, виявлення рівня розвитку та сформованості професійних якостей майбутніх педагогів 14 грудня 2011 року серед студентів спеціальностей "Початкова освіта" та "Образотворче мистецтво" Білоцерківського гуманітрано-педагогічного коледжу було проведено конкурс "Вчитель - моє покликання".


                                                                             

                                                                                              ... Читати далі »

Переглядів: 665 | Додав: admingp | Дата: 22.12.2011

7 грудня 2011 р. в коледжі проведено конкурс "Я заявляю про себе" серед студентів перших курсів усіх спеціальностей. 

Мета конкурсу:

  • представлення новоутворених колективів академічних груп;
  • виявлення лідерів та творчих, креативних, артистичних особистостей в групах;
  • сприяння згуртуванню колективу.

Переможцями конкурсу стали:

  • І місце - 12 ПН(а) група
  • ІІ місце - 13 ПН(а) група
  • ІІІ місце - 101 СП група.

... Читати далі »

Переглядів: 293 | Додав: admingp | Дата: 08.12.2011

     З метою піднесення української національної свідомості, популяризації та поширення кращих традицій українського народу 22 листопада 2011 року в КЗ "Білоцерківський гуманітарно - педагогічний коледж" було проведено "День української сорочки". Більшість студентів та членів трудового колективу прийшли цього дня до коледжу в українських вишиванках. Серед студентів академічних груп було проведено конкурс "Ми - українці!".  

                                                     
Переглядів: 295 | Додав: admingp | Дата: 25.11.2011

                                Вітаємо з Міжнародним днем студента

День Студента - це свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами, це не лише пам'ятний день, але і свято, що проголошує світу, дружбу, надію на майбутнє і підтримку починань сучасної молоді, а також це день солідарності студентів з усім світом!
 
 
 
 
Переглядів: 230 | Додав: admingp | Дата: 17.11.2011

     14.11.2011 в коледжі проведено заняття авторської школи ППД Нужди В.П. на тему:"Світ відкрити словом" Заняття забезпечило надання методичної допомоги педагогам коледжу з питань культури педагогічного спілкування, поглибило розуміння основних понять та правил культури активного спілкування.
     Цікавий мареліал допоміг слухачам заглибитись у багату скарбницю мудрості народу, зрозуміти, що слово - це той скарб, за допомогою якого ми досягаємо успіху у житті - саме спілкуючись з іншими.
Переглядів: 226 | Додав: admingp | Дата: 16.11.2011

     У КЗ «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» звітували про результати першої навчально-виховної практики.

   У роботі конференції взяли участь студенти ІІ курсу і запрошені гості -  заступник директора з навчально-виробничої роботи Л.С.Мушинська, зав.відділенням Н.Д.Мусієнко, методисти Н.В.Бодрик та Т.О.Міщенко, голова профкому Н.О. Молокова і ... Читати далі »

Переглядів: 355 | Додав: admingp | Дата: 14.11.2011

« 1 2 ... 49 50 51 52 »
Профспілка працівників освіти і науки України © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz