КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.11.2017, 09:04

Головна » Архів матеріалів
     
     15 листопада 2012 року в коледжі відбулося засідання профспілкового комітету, в центрі уваги якого було питання стану організації гарячого харчування студентів. На засідання профспілкового комітету були запрошені профорги академічних груп, куратори, представники адміністрації коледжу та їдальні. В ході обговорення проблемного питання вироблено напрями щодо співпраці та покращення організації харчування студентів коледжу.


Переглядів: 154 | Додав: admingp | Дата: 19.11.2012

Коментар заступника голови Профспілки Сергія Романюка
– Учора відбулося засідання робочої групи з підготовки спільного засідання президій профспілок бюджетних галузей – медиків, освітян, працівників культури, соціальної сфери і державних установ. Питання, що буде підійматися на спільному заході – оплата праці бюджетникам. Це питання не нове, і ми не лише вчора його озвучили чи підняли.

Те, що до кінця року у нас не буде вистачати коштів, які передбачені у законі про Державний бюджет на 2012 рік, ми знали одразу після його прийняття, адже грошей не вистачало ні в місцевих, ні в центральному бюджетах.

Перші цифри про нестачу коштів ми зібрали ще у травні поточного року. Звернулися з цього приводу до галузевого міністерства, провели спільну нараду з міністром, де домовилися ще раз прорахувати (профспілка рахує за своїми даними, міністерство – за своїми) реальний стан фінансового забезпечення на 2012 рік.

Також були направлені звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України з проханням, при перегляді змін до закону про Державний бюджет України на 2012 рік, врахувати кошти, яких не вистачає освітянам.

Дійсно, Верховна ... Читати далі »
Переглядів: 143 | Додав: admingp | Дата: 19.11.2012

13 листопада 2012 року відбувся міський конкурс читців-декламаторів на краще виконання творів Віктора Грабовського «Берег надії»

Вітаємо переможців конкурсу

Пузько Анастасію, студентку 101 СП групи;

Михальчук Владиславу, студентку 22 ПО (а) групи,

а також викладача української мови і літератури Корчинську Наталію Юріївну, яка підготувала студентів.

Переглядів: 166 | Додав: admingp | Дата: 19.11.2012

Переглядів: 119 | Додав: admingp | Дата: 16.11.2012

     З нагоди відзначення Дня української писемності у коледжі 5 листопада 2012 року відбулося свято «Наша мова – калинова» . Його організаторами були студенти 23 ПО (а) групи під керівництвом викладача української мови і літератури Бородійчук Г.П.
     У ході свята зворушливо звучали вірші про наш найбільший духовний скарб – мову у виконанні Романової Анни, Карпенко Вікторії, Марушевської Мирослави, Праведної Аліни, Пугач Анни, Музики Оксани, Вишнівської Ольги, Олексієнко Олесі, Ільченко Ірини, Ярошенко Катерини, Гагалюк Ганни, Сидоренко Аліни. 
     Їх вдало доповнювали гуморески Павла Глазового «Кухлик» та «Гаряча філософія», виконані студентами ІV курсу Карпенком Максимом і Метикою Сергієм. Королева Словесності Грищук Марина повідала цікаву історіютпро походження нашого письма.
     До глибини душі вразив усіх присутніх вірш «Молитва» у виконанні Інни Талалай.
    Окрасою свята стали пісні про Україну, нашу рідну землю, материнську мову, подаровані викладачам і студентам Диптан Ка ... Читати далі »
Переглядів: 235 | Додав: admingp | Дата: 07.11.2012

Ефективне вирішення проблем працюючої учнівської та студентської молоді, а також її повноцінна участь в освітянській та громадській діяльності – життєвоважливі складові сучасного молодіжного руху. Про це говорили учасники засідання Молодіжної ради Федерації профспілок України, яка відбулася у Будинку профспілок м. Києва.

Під час пленарного засідання молоді активісти профспілкового руху, представники міністерств, державних служб, агентств, інших центральних органів виконавчої влади обговорили проблеми працюючої учнівської та студентської молоді та роль профспілок у їх вирішенні, стан зайнятості та забезпечення робочими місцями молодих спеціалістів, питання забезпечення молоді житлом і пропозиції, яким чином їх вирішувати.

У своєму виступі Голова Федерації профспілок України (ФПУ) Юрій Кулик, зокрема, зазначив, що проблеми соціального та економічного характеру, які доводиться вирішувати молодим людям, відсутність дієвих механізмів державної підтримки молоді – все це свідчить пр ... Читати далі »
Переглядів: 206 | Додав: admingp | Дата: 07.11.2012


                   17 жовтня 2012 року в приміщенні міськвиконкому в урочистій обстановці відбулось чергове вручення посвідчень стипендіатів міського голови.

Словами привітання відкрив зустріч заступник міського голови Антонюк Микола Анатолійович. З вітальним словом до стипендіатів звернувся начальник відділу у справах сім’ї та молоді Литвинчук Олександр Данилович, який зазначив, що 21 студент міста отримав посвідчення стипендіата міського голови. Цього почесного звання удостоїлись і студентки Комунального закладу «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»: Гутник Вікторія Юріївна ( 22 ПО(а) група, спеціальність Початкова освіта (англійська мова) та Бондаренко Олена Володимирівна ( 302 СП група, спеціальність Соціальна педагогіка).

 

Переглядів: 162 | Додав: admingp | Дата: 23.10.2012

            13 – 14 жовтня 2012 року студенти, члени гуртка «Across Cultures» КЗ «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» (керівник Лук’яненко В.П. ) відвідали спеціалізовану виставку «Вища освіта за кордоном», яку проводило DEC education, єдине освітнє агентство в Україні нагороджене премією «Ведущего образовательного агентства Восточной Европы». Виставка проходила в столичному готелі Hyatt Regency (м. Київ)

           Характерною особливістю виставки була не тільки участь у ній закордонних рейтингових закладів, але й таких закладів, в яких отримували освіту світові знаменитості, вчені і перші особи держави – University College London, University of St. Andrews, Instituto Marangoni, Unvercita Cattolica del Sacro Cuore та ін.

          Головною метою відвідання виставки студентами-гуртківцями було інформування студентів про вступ до вищих навчальних закладів Великобританії і США та підготовка нової кагорти кваліфікованих спеціалістів, які будуть сприяти розвитку і процвітанню нашої держави.

Переглядів: 134 | Додав: admingp | Дата: 23.10.2012

     

                         Дорогі викладачі!
Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття.  Бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Переглядів: 156 | Додав: admingp | Дата: 05.10.2012

   

      18 вересня 2012 року студентська рада КЗ ʺБілоцерківський гуманітарно-педагогічний коледжʺ провела акцію ʺМіняю цигарку на цукеркуʺ

      Під час акції у коледжі пропонували молоді обміняти цигарку на цукерку та позбутися шкідливої звички.

      Але як виявилося не всі учасники акції з легкістю могли розлучитися з тютюновим ʺшматочком злаʺ навіть під дією солодкої спокуси. І ця проблема турбує.

      Активісти студентської ради сподіваються на те, що акція стане доброю щорічною традицією і знайде якомога більше однодумців, які частіше замислюватимуться над своїм вибором. Адже красиві рекламні ролики, гламурні світлини у журналах день і ніч працюють над тим, щоб зробити куріння модним. Тому, організатори акції не просто пропонують обміняти дозу нікотину на цукерку. Це лише символ. Вони пропонують раз і назавжди обрати здоров'я та життя.

      Хочеться сподіватися, що спільними зусиллями, разом з викладачами, ми все ж таки зуміємо переконати наших студентів - що куріння це зайва звичка в їхньому житті, що життя без тютюну кра ... Читати далі »

Переглядів: 160 | Додав: admingp | Дата: 20.09.2012

« 1 2 ... 49 50 51 52 53 54 55 »
Профспілка працівників освіти і науки України © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz