КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

---

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.05.2018, 10:57

Головна » Архів матеріалів

 DSC937719 жовтня 2017 року в РЦ «Шоколад» відбулася конкурсно-розважальна програма «Я заявляю про себе» для студентів І курсу КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж».

Цей захід організовано Студентською радою для кращого знайомства зі студентами І курсу, формування дружнього і злагодженого колективу, змоги проявити себе, як творчу особистість, допомогти адаптуватися першокурсникам до метушливого життя в коледжі.

Конкурс відбувався у ІІІ етапи. Перший етап - «Візитна картка». Кожна академічна група презентувала себе, свій девіз, емблему.

Наступним етапом стала «Реклама». Тут брали участь найкреативніші, найерудованіші студенти груп, які рекламували речі, без яких на заняттях не обійтись.

... Читати далі »

Переглядів: 46 | Додав: admingp | Дата: 23.10.2017

Які розміри мінзарплати та прожиткового мінімуму закладені в Держбюджет на 2018 рікЗапропоновано на 2018 рік таке:

1) мінімальну заробітну плату:
• у місячному розмірі: з 1 січня — 3723 грн;
• у погодинному розмірі: з 1 січня — 22,41 грн;

2) прожитковий мінімум:
• на одну особу в розрахунку на місяць: з 1 січня 2018 року — 1700 грн, з 1 липня — 1777 грн, з 1 грудня — 1853 грн;
а для основних соціальних і демографічних груп населення:
• дітей віком до 6-ти років: з 1 січня — 1492 грн, з 1 липня — 1559 грн, з 1 грудня — 1626 грн;
• дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня — 1860 грн, з 1 липня — 1944 грн, з 1 грудня — 2027 грн;
• працездатних осіб: з 1 січня — 1762 грн, з 1 липня — 1841 грн, з 1 грудня — 1921 грн;
• осіб, які втратили працездатність: з 1 січня — 1373 грн, з 1 липня — 1435 грн, з 1 грудня — 1497 грн.
... Читати далі »

Переглядів: 31 | Додав: admingp | Дата: 20.10.2017

 DSC937717 жовтня 2017 року в приміщенні Центральної міської бібліотеки відбувся міський конкурс читців-декламаторів на краще виконання творів Івана Франка «Великий Каменяр».

Переможцями конкурсу стали Несвідоміна Софія, студентка 32 ПО (а) групи, та Гайдаєнко Кирил, студент 42 ПО (а) групи, за виконання літературно-музичної композиції «Сойчине крило» (викладач Корчинська Н. Ю.).

ІІ місце отримала Шемчик Дарина, студентка 12 ПО (а) групи, виконавши поезію «Привид» (викладач Леонова О. А.).

 

Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових звершень!!! ... Читати далі »

Переглядів: 40 | Додав: admingp | Дата: 20.10.2017

 DSC9377

14 жовтня 2017 року в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.

З нагоди свята у парку імені Тараса Шевченка своїми світлинами радувала присутніх фотовиставка «Цінуймо мир». Варто відмітити, що героями фотовиставки стали демобілізовані військовослужбовці, які брали участь у збройному конфлікті на сході України, та члени їхніх сімей. На фотополотнах - емоційні історії про те, як участь у військових діях поділила життя людей на «до» та «після».

Крім того, студенти нашого коледжу ... Читати далі »

Переглядів: 32 | Додав: admingp | Дата: 20.10.2017

 DSC9377Урочисте відкриття фотовиставки «Цінуймо мир» відбулося 12 жовтня 2017 року.

Студенти КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» взяли участь в організації та в урочистому відкритті фотовиставки. Представлені на виставці світлини показують, як змінилось життя демобілізованих осіб та їхніх сімей після отримання кваліфікованої психосоціальної підтримки. Адже так інколи  важливо, щоб тебе зрозуміли, вислухали, підказали. 

До урочистого відкриття фотовиставки в кімнату психосоціальної підтримки, що знаходиться на базі коледжу, завітали поважні гості, а саме: Ікута Ясухіро – представник Посольства Японії в Україні та Горхмаз Гусейнов – голова Представництва Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в Україні.

На урочистості відкриття фо ... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: admingp | Дата: 20.10.2017

 DSC9377

У рамках проведення реформи освітньої системи, зокрема, внесення змін до закону "Про освіту" щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг", який забезпечить продовження розвитку інклюзивної освіти в Україні 12 жовтня 2017 року в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Г. С. Сковороди» відбувся науково-практичний семінар «На шляху до інклюзії».Поширення інклюзивного навчання в Україні, на даний час, спонукає всю педагогічну спільноту до виокремлення ефективних підходів у організації та впровадженні інклюзії в сучасну школу. Важливою складовою такого пошуку є вже набутий досвід європейських країн.

Ознайомитися з досвідо ... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: admingp | Дата: 20.10.2017

Відпустка без збереження зарплати: визначаємо непорушні правилаВідпустка «за свій рахунок» — універсальний спосіб для працівника вирішити особисті проблеми або урвати час для відпочинку (нехай і безоплатного), коли оплачувані відпустки уже використані. Як оформити відпустку без збереження зарплати і про які підводні течії слід пам’ятати?
Три групи підстав для надання відпустки «за свій рахунок» & бажання працівника
Підстави для надання відпустки без збереження зарплати умовно можна поділити на три групи.

Група 1. Йдеться про підстави для надання відпустки без збереження зарплати, прописані у ст. 25 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР (далі — Закон № 504). У цій нормі чітко визначені категорії працівників, яким може бути надана відпустка «за свій рахунок», або обставини, за яких можливе її оформлення. Тривалість відпустки без збереження зарплати, визначена ст. 25 Закону № 504, різниться залежно від підстави д ... Читати далі »

Переглядів: 44 | Додав: admingp | Дата: 12.10.2017

 DSC9377

10 жовтня 2017 року відбулася щорічна традиційна хода білоцерківських жінок у рамках Всесвітнього місяця боротьби проти раку грудей, організатором якої була Білоцерківська громадська організація «Вікторія». Членами цієї організації є виключно жінки, які перенесли ту чи іншу онкологічну операцію і, як ніхто, розуміють цю проблему, активно займаються волонтерською діяльністю та підготовкою заходів, спрямованих на моральну підтримку онкохворих жінок.  

Метою заходу було привернути увагу до проблеми та донести необхідність ретельно ставитися до свого здоров’я та не ігнорувати профілактичні огляди. Долучились до акції й наші студентки коледж ... Читати далі »

Переглядів: 38 | Додав: admingp | Дата: 12.10.2017

29 вересня 2017 року трудовий колектив КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» з ініціативи профспілкової організації закладу та при її фінансовій підтримці здійснив оглядову багатотемну екскурсію до м. Києва в Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (мистецтво Європи). Показ об'єктів відбувався під керівництвом кваліфікованого екскурсовода та інших працівників музею, які передавали бачення об'єктів, оцінку пам'ятним місцям, розуміння історичних подій, пов'язаних з різноманітними витворами мистецтва.

Переглядів: 44 | Додав: admingp | Дата: 11.10.2017

Удосконалено порядок надання соціальних стипендій деяким категоріям студентів

Кабінет Міністрів України на засіданні прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів», якою, зокрема, передбачено удосконалення переліку документів, що подаються для отримання соціальних стипендій, а саме можливість подання:

— довідки вищого навчального закладу про навчання студента (у разі відсутності в нього студентського квитка);

— довідки з Пенсійного фонду України про стаж роботи (в разі неможливості подання відповідної довідки з гірничого підприємства);

— копії довідки встановленого зразка, виданої неповнолітній д ... Читати далі »

Переглядів: 38 | Додав: admingp | Дата: 10.10.2017

« 1 2 3 4 5 ... 56 57 »
Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz