КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.11.2017, 09:04

Головна » Архів матеріалів

1  DSC9377жовтня 2017 року відбувся ХІV Міжнародний Білоцерківський марафон.Студенти КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» допомагали у проведенні заходу, працюючи волонтерами:

1. Чиж Вікторія Анатоліївна, студентка 22ПО(а) групи;

2. Хохліна Вікторія Русланівна, студентка 22ПО(а) групи;

3. Лінчевська Тетяна Володимирівна, студентка 22ПО(а) групи;

4. Сікачина Алла Вікторівна, студентка 22ПО(а) групи;

5. Цибух Вікторія Валентинівна, студентка 11ПО(і) групи;

6. Ничик Анна Олександрівна, студентка 11ПО(і) групи;

7. Погребна Анна Святославівна, студентка 11ПО(і) групи;

8. Чубачкін Іван Олександрович, студент 11ПО(і) групи;

9. Скуртул Владислав Максимович, студент 11ПО(і) групи;

10. Слободян Вікторія Русланівна, студентка 23ПО(ф) групи;

11. Швець Іванна Олегівна, студентка 33ПО(а) групи.

Керівник групи С. ... Читати далі »

Переглядів: 7 | Додав: admingp | Дата: 05.10.2017

 DSC9377У вересні 2017 року волонтерів Червоного Хреста України, які є студентами КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», відвідали багато закордонних колег та гостей.

20 вересня з метою моніторингу реалізації проектів психосоціального направлення та волонтерського руху до Білоцерківського педагогічного коледжу завітали гості з Данії, а саме: Неліма Лассен, голова Європейського регіону в Данському Червоному Хресті, та Сілле Берн Дженсен, асистент проектів в Данському Червоному Хресті. Студенти нашого закладу презентували створений Центр волонтеріату, де самі вже є координаторами напрямків.

27 вересня в Центрі психосоціальної підтримки відбулися зустрічі представника Шведського Червоного Хреста Lisa Hallstedt, голови відділу в Європі та Америці, та заступника генерального директора з міжнародних питань С ... Читати далі »

Переглядів: 8 | Додав: admingp | Дата: 05.10.2017

 DSC937728 вересня 2017 року для студентів I курсу, які проживають в гуртожитку, заступником директора з виховної роботи Счастливою О. Д. спільно з практичним психологом Петраш Ж. О. був проведений міні-тренінг на тему «Попередження булінгу серед підлітків».

Булінг (від англ. bully— хуліган, залякувати) – форма психічного насильства у вигляді бойкоту, насмішок, дезінформації, псуванню особистих речей, фізичній розправі тощо.

Тренінг мав на меті ознайомити з поняттям «булінг» та його видами, виробити знання й уміння з визначення ознак фізичного, психологічного насильства над підлітками, а також його запобіганню в коледжі та студентському гуртожитку. Змістовну характеристику булінгу подала Петраш Ж. О., її розповідь супроводжувалась переглядом відеофільму.

... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: admingp | Дата: 05.10.2017

 DSC0084

26 вересня 2017 року відбулось засідання комісії з розгляду питань щодо призначення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації міста Біла Церква на 2017/2018 навчальний рік. Комісія розглянула клопотання органів студентського самоврядування, підтримані рішенням вчених (педагогічних) рад вищих навчальних закладів міста, про претендентів на стипендію з числа кращих студентів денної форми навчання.

За рішенням комісії призначено стипендію 21 студенту вищих навчальних закладів міста, які успішно навчаються, здійснюють науково-дослідницьку діяльність та беруть активну участь у громадському житті вищого навчального закладу та міста.

Вітаємо з призначенням стипендії міського голови студентів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»:

–  ... Читати далі »

Переглядів: 8 | Додав: admingp | Дата: 05.10.2017

Переглядів: 12 | Додав: admingp | Дата: 28.09.2017

Президент підписав закон «Про освіту»Президент України підписав закон України № 2145-VІІІ «Про освіту», ухвалений 5 вересня. Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

В Адміністрації президента наголошують, що ухвалення закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. 

Він забезпечить реальні кроки до включення України до європейського освітнього простору.
«Це – одна із найголовніших реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої», - зазначає Петро Порошенко.
Президент також особливо наголосив, що закон підвищує роль державної української мови в освітньому процесі. Закон забезпечує рівні можливості для вс ... Читати далі »

Переглядів: 13 | Додав: admingp | Дата: 28.09.2017

 DSC9377

У рамках роботи Ради з профорієнтації, зв’язку з випускниками та соціального профорієнтаційного проекту "Місто професій" 23 вересня 2017 року студенти КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» мали можливість представляти свою програму знайомства школярів різного віку з професію Вчителя.

Студенти коледжу з великим задоволенням та знанням своєї справи демонстрували переваги улюбленої професії. Завдяки ігровому формату діти - юні «педагоги» вправно заробляли символічну валюту, відгадуючи загадки, промовляючи скоромовки, котрі підготували для них третьокурсники спеціальності «Початкова освіта». Маленькі «праці ... Читати далі »

Переглядів: 15 | Додав: admingp | Дата: 28.09.2017

 DSC9377

16 вересня 2017 року – День народження нашого міста. Студенти КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» взяли активну участь у святкуванні 985 річниці Білої Церкви.

Навчальний заклад представив виставку студентських робіт коледжу спеціальності «Образотворче мистецтво». Картини, які є справжніми шедеврами, високо оцінили перехожі, серед яких були і діячі мистецтв.

Виготовити листівку, оздобити її петриківським розписом та ізониткою пропонували студенти 41 ОМ та 31 ОМ груп, які проводили майстер-класи для всіх бажаючих.

Родзинкою свята став виступ коледжанського хору, який, разом з ... Читати далі »

Переглядів: 12 | Додав: admingp | Дата: 28.09.2017

Вчителі більше не займатимуться переписом учнівУкраїнським вчителям більше не потрібно буде робити перепис та вести облік дітей, охоплених освітою. Таке рішення прийняв Уряд 13 вересня 2017 року, затвердивши Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів. Цей документ замінить Інструкцію з обліку дітей і підлітків шкільного віку, що була затверджена ще 2000 року.

Під час прийняття зазначеного рішення Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман нагадав, що у рамках цьогорічної серпневої конференції педагогічних працівників до нього зверталися вчителі з проханням зняти з них обов’язки щодо всеобучу.

У Порядку, зокрема, вказано, що ведення обліку дітей шкільного віку здійснюють районні, районні у містах держадміністрації та міські, селищні, сільські ради, у тому числі ОТГ, їх виконавчі органи із залученням відповідних територіальних органів Нацполіції та служб у справах дітей. Їм заборонено залучати працівників навчаль ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: admingp | Дата: 15.09.2017

11 вересня 2017 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно- педагогічний коледж» відбувся захід «Я заявляю про себе» для студентів першого курсу, які проживають у гуртожитку.

Знайомство з першокурсниками, їхніми інтересами, вподобаннями, захопленнями відбулося у вигляді конкурсної програми, яку підготував культурно-масовий сектор студентської ради гуртожитку. Цікаві завдання дали змогу присутнім переконатися у яскравості, неповторності, винахідливості студентів першого року навчання. У результаті було визначено переможців, але насправді усі, хто брав участь у святі, отримав океан позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Компетентне журі у складі Фещенко Марії, Перги Віталія, Перги Яни та Борисенко Анни відзначило ще й найактивніших студентів.

Отже, знайомство відбулося! Щиро вітаємо всіх першокурсників і чекаємо від них неймовірних звершень!

... Читати далі »
Переглядів: 13 | Додав: admingp | Дата: 15.09.2017

« 1 2 3 4 5 ... 54 55 »
Профспілка працівників освіти і науки України © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz