КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 14:27

Головна » Архів матеріалів

 DSC926224 червня 2017 року дружня родина викладачів та студентів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» зібралася в Білоцерківському міському Будинку органної та камерної музики з нагоди особливого свята. Свята, що лежить на межі юності та дорослого життя. Свята, в якому переплелися радість і смуток, спогади і мрії – Випускного вечора - 2017.

З цим урочистим днем випускників привітав зі сцени  народний депутат України Хвича Нодарович Мепарішвілі та з напутнім словом звернувся митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

Теплими та зворушливими були привітання кураторів випускних груп: Леонової О. А., Маценко І. В., Лук’яненко В. П.

63 випу ... Читати далі »

Переглядів: 12 | Додав: admingp | Дата: 20.07.2017

14 червня 2017 року трудовий колектив КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» з ініціативи профспілкової організації закладу та при її фінансовій підтримці здійснив оглядову багатотемну екскурсію до м. Києва в Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, а також до Національного заповідника «Софія Київська». Показ об'єктів відбувався під керівництвом кваліфікованих екскурсоводів, які передавали бачення об'єктів, оцінку пам'ятним місцям, розуміння історичної події, пов'язаного з цими об'єктами.

Переглядів: 9 | Додав: admingp | Дата: 16.06.2017

Як розраховуватимуть стаж для пенсійУ Мінсоцполітики розповіли, що згідно з проектом пенсійної реформи стаж для обчислення пенсій складатиметься з двох частин - стаж до та після 2000-го року
Залежність часу виходу на пенсію від розміру страхового стажу є одним із ключових положень проекту пенсійної реформи, - зазначив Міністр соцполітики А. Рева.
Так, на сьогодні пенсію у 60 років можна отримати за наявності 15 років стажу. Проте, за умовами пенсійної реформи, що повинна діяти з 1 січня 2018 року, отримати пенсію можна за наявності 25 років стажу. Далі, протягом 10 років щорічно до стажу додаватиметься ще один рік, що в підсумку буде давати 35 років. 
"Для того, щоб людина могла брати участь у системі пенсійного страхування, достатньо мінімального стажу – 15 років, - пояснив в телеефірі Міністр соцполітики А ... Читати далі »

Переглядів: 8 | Додав: admingp | Дата: 09.06.2017

 DSC628901 червня 2017 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбулася урочиста церемонія «Гордість коледжу – 2017».

На початку заходу із вітальним словом до усіх присутніх звернувся в. о. директора коледжу В. А. Ружицький, який зазначив, що Свято останнього дзвоника – це певний підсумок спільної роботи всієї коледжанської родини, а для студентів-випускників – це ще і символ початку нового самостійного життя. Валерій Андрійович відзначив високі досягнення студентів у навчанні, спорті, науковій діяльності та висловив сподівання на майбутні звершення студентської молоді, адже від їх ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю.

У цей день коледж відзначав кращих студентів коледжу. Під час святкового дійства було названо та нагороджено переможців у наступних номінаціях:

< ... Читати далі »
Переглядів: 9 | Додав: admingp | Дата: 09.06.2017

 DSC6289Кожен день повинен починатися і закінчуватися посмішкою та добрим сміхом, адже сміх – це життя. А якщо ви вмієте розсмішити людей, то вам мерщій потрібно йти на КВК!!!

Цього року в Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі було вперше сформовано команду КВК "Робота над помилками". Членами цієї команди стали: Лужецька Наталія (301СП група ) – капітан команди, Ковальчук Каріна (33 ПО (а) група), Антипович Таїсія (31По (і) група), Ярмола Ян (31По (і) група), Москаленко Аліна та Поліщук Катя (42 По (а) група), Козаченко Ліза (12 По (а) група), Скиба Вікторія (31 ОМ група).

Протягом року вони брали участь у всіх іграх Народної ліги гумору, які проводилися в місті Біла Церква. І ось 30 травня відбулася фінальна гра, організатором якої був Олександр Пугачов. Завдяки тренеру Джимі Ярославу та наполегливості наших талановитих студентів команда виборола 1 місце с ... Читати далі »

Переглядів: 10 | Додав: admingp | Дата: 09.06.2017

«Плюси» та «мінуси» Пенсійної реформи: точка зору профспілокОдним з необхідних кроків для стимулювання збільшення надходжень до Пенсійного фонду є зростання зарплати, - на цьому наголосив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий під час прес-конференції, що відбулась 25.05.2017 року у ІА «УНІАН».
Серед факторів, що також сприяти реформуванню пенсійної системи в Україні, Голова ФПУ назвав розширення сфери зайнятості для населення та збільшення розміру сплати єдиного соціального внеску.
Учасники прес-конференції дали профспілкову оцінку презентованої Урядом пенсійної реформи.
Серед позитивів було названо осучаснення пенсій та її індексація відносно до розміру середньої заробітної плати. Зокрема передбачається щороку підвищувати пенсії не менше ніж на 50% від зростання сер ... Читати далі »

Переглядів: 18 | Додав: admingp | Дата: 02.06.2017

Кабмін прив’язав виплати бюджетникам до прожиткового мінімумуПостановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 18.05.2017 № 335, що застосовується з 01.01.2017, визначено процедуру розрахунку виплат працівникам бюджетної сфери.
Розміри окладів, доплат, винагород та інших виплат працівникам установ, закладів і організацій бюджетної сфери, органів виконавчої влади та інших органів тепер розраховуються виходячи з розміру прожиткового мінімуму. А саме — прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року (1600 грн). До 01.01.2017 такі розрахунки проводили у співвідношенні до мінімальної зарплати.
Для працівників, посадові оклади яких менші за прожитковий мінімум, у штатному розписі посадові оклади (тарифн ... Читати далі »

Переглядів: 17 | Додав: admingp | Дата: 02.06.2017

 DSC7940Навчальний рік закінчується, і логічним завершенням є екзаменаційна сесія. Адже сесія – це період підбиття підсумків навчальної роботи кожного студента.

Графік заліків, екзаменів складений відповідно до навчальних планів.     

Державна підсумкова атестація студентів ІІ курсу спеціальності «Образотворче мистецтво»  розпочалася  22 травня 2017 року. Другокурсники спеціальності «Початкова освіта» ще готуються до ДПА, оскільки в них екзамени за графіком з 12 червня!

Бажаємо всім студентам успіху та гарних результатів!

Переглядів: 13 | Додав: admingp | Дата: 02.06.2017

Гарантії і компенсації при службових відрядженняхВідповідно до статті 121 Кодексу законів про працю України працівники мають право на відшкодування витрат та одержання інших компенсацій у зв'язку з службовими відрядженнями.
Так, працівникам, які направляються у відрядження, виплачуються: добові за час перебування у відрядженні, вартість проїзду до місця призначення і назад та витрати по найму жилого приміщення в порядку і розмірах, встановлюваних законодавством.
За відрядженими працівниками зберігаються протягом усього часу відрядження місце роботи (посада).
Працівникам, які направлені у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку.
Постанова від 8 лют ... Читати далі »

Переглядів: 11 | Додав: admingp | Дата: 26.05.2017

 DSC6289Українська вишиванка - це національна святиня. Сьогодні квітучі весняні вулиці нашого міста заполонили люди в українських національних костюмах - вишитих сорочках. Вишиванка - це наш український дух, що плине з глибини віків, дух нашої величі, наших традицій. Це свято самобутності і достатності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції українського народу, яке стирає кордони і об’єднує українців по всьому світу, це наш національний оберіг.

Всесвітній День вишиванки традиційно відзначається в третій четвер травня, а в 2017 році - 18 травня.

Дане свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: admingp | Дата: 20.05.2017

« 1 2 3 4 5 ... 51 52 »
Профспілка працівників освіти і науки України © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz