КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

---

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.05.2018, 10:59

Головна » Архів матеріалів

IMG 01Члени студентської ради КВНЗ КОР « Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Пустовіт В., Скачкова В., Шемчик Д. та Білошицька В. з 30 жовтня по 2 листопада взяли участь у навчанні студентських лідерів, яке відбувалося ДОЦ « Зміна» Бородянського району. 

Разом з навчанням студентських лідерів відбулися вибори голови Київської обласної студентської ради на яких переміг Шевчук Володимир, тому щиро вітаємо його та бажаємо сил  для реалізації всіх цілей! Окрім виборів був командний конкурс в якому  перемогла команда "СМУЗІ- студентська молодь України з інтересами" лідером якої була Пустовіт Валерія, голова студентського самоврядування нашого коледжу. 

Тренінги, які проводилися були дуже повчальним. Нам не тільки розповідали, але й ... Читати далі »

Переглядів: 38 | Додав: admingp | Дата: 20.11.2017

23140610 1430304633754799 1457623689 nНепомітно добіг кінця другий місяць навчання, і члени соціального комітету готові поділитись своїми здобутками за жовтень.

  1. Пройшла дводенна «Школа соціальних акцій» для ініціативних студентів, які після навчання написали свої проекти та почали їх реалізовувати.

  2. Для зміцнення колективу та посилення стійкості команди студентської ради коледжу голова соціального комітету провела тімбілдинг.

  3. Студенти спілкувались та обмінювались досвідом зі студентами з Данії.

  4. Студенти-волонтери взяли участь в організації та в урочистому відкритті фотовистаки «Цінуймо ... Читати далі »

Переглядів: 38 | Додав: admingp | Дата: 20.11.2017

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Проект Держбюджету-2018 прийнято в першому читанні14 листопада на вечірньому засіданні Верховна Рада України розглянула та прийняла в першому читанні проект Закону України про Державний бюджет України на 2018 рік (реєстр. №7000), поданого Урядом, ухваливши Постановою висновки та пропозиції до цього законопроекту як Бюджетні висновки Верховної Ради України.
Протягом двох тижнів Уряд повинен підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України проект Закону України про Державний бюджет України на 2018 рік до другого читання з урахуванням прийнятих Бюджетних висновків ВРУ.
Нагадуємо, що у поданому до І-го читання урядовому законопроекті про ДБУ-2018, не погодженому з профспілковою стороною та не розглянутому на засіданні НТСЕР, передбачено наступні с ... Читати далі »

Переглядів: 36 | Додав: admingp | Дата: 20.11.2017

Надбавка за престижність праці педагогічним працівникам залежно від їхніх досягненьЦК Профспілки працівників освіти і науки України на запити з місць щодо встановлення розмірів надбавок за престижність педагогічної праці педагогічним працівникам залежно від їхніх досягнень повідомляє наступне.

З метою підвищення престижності праці педагогічних працівників постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I – II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» (з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів Україн ... Читати далі »

Переглядів: 89 | Додав: admingp | Дата: 20.11.2017

Про застосування контракту для педпрацівниківЗаконом України «Про загальну середню освіту» визначено, що трудові відносини в системі загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти регулюються законодавством України про працю, Законом України «Про освіту», іншими нормативно-правовими актами.
Відповідно до статті 21 Кодексу законів про працю, контракт є особливою формою трудового договору і сфера його застосування визначається законами України. Це суттєво звужує сферу застосування контракту. Укладення контракту у випадках, не передбачених законами України, не допускається, оскільки це знижує рівень соціальної захищеності працівників і суперечить вимогам Конвенції Міжнародної організації праці № 158 (1982 року), ратифікованої Україною 4 лютого 1994 року.
Сферу застосування контрактної форми трудового договору в галузі освіти до 28.09.2017 визначав Закон України «Про освіту» від 23.05.1991 № 1060-ХІІ, який втратив чинніс ... Читати далі »

Переглядів: 40 | Додав: admingp | Дата: 20.11.2017

Держбюджет-2018 прийнято у першому читанніДержбюджет-2018 прийнято у першому читанні

14 листопада 2017 року на вечірньому засіданні Верховна Рада України прийнято у першому читанні проект держбюджету на 2018 рік. У двотижневий строк Кабмін повинен подати на розгляд Верховної ради проект бюджету з врахованими пропозиціями.

Проект Закону про Державний бюджет України на 2018 рік (реєстр. №7000) підтримали 260 народних депутатів.

Як зазначають у Кабміні, документ передбачає збільшення фінансування потреб безпеки та оборони, запровадження низки програм підтримки реального сектору – передусім аграрної сфери та дорожнього будівництва, а також спрямований на підвищення соціальних стандартів шляхом збільшення асигнувань на систему охорони здоров’я та освіти.

Проектом Держбюджету-2018 ... Читати далі »

Переглядів: 33 | Додав: admingp | Дата: 20.11.2017

Чи потрібно для отримання відпустки без збереження зарплати чітко зазначати, які саме сiмейнi обставини виникли?У статті 25 Закону «Про відпустки» 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР перелічено обставини, за яких працівнику обов’язково на його бажання надається відпустка без збереження зарплати.

За статтею 26 Закону за сімейних обставин та з інших причин працiвниковi також може надаватися відпустка без збереження зарплати на термін, обумовлений угодою мiж працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більш як на 15 календарних днів на рік.

Для одержання такої відпустки працівник у заяві на ім’я роботодавця про надання відпустки має зазначити сiмейнi або iншi обставини, що спричинили потребу у вiдпустцi. Перелік цих причин законодавством ... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: admingp | Дата: 20.11.2017

Україна переходить на "зимовий час"Перехід на «зимовий час» у 2017 році в Україні відбудеться 29 жовтня. 

Стрілки годинників вночі в останню неділю жовтня будуть переведені на одну годину назад.

Переведення годинників регламентується постановою Кабміну від 13.05.96 № 509 про порядок обчислення часу на території України.

Переглядів: 34 | Додав: admingp | Дата: 27.10.2017

 DSC1162Понад двадцять представників педагогічних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Центрального регіону України (Київська, Черкаська, Чернігівська, Сумська та Житомирська області) 25 жовтня 2017 року прибули на засідання ради директорів, методичних об’єднань заступників директорів з навчальної роботи та методистів у КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж».

У роботі засідань взяли участь Рогова Віра Борисівна, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації; Котоловець Людмила Олексіївна, завідувач сектору відділу наукового та навчально-методичного забезпечення модернізації змісту підготовки молодших спеціалістів Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»; Сакаєва Світлана Вікторівна, директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Освітяни розпочали роботу у тр ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: admingp | Дата: 27.10.2017

 DSC9377

Одним із пріоритетних напрямів як державної, так і місцевої освітньої політики є турбота про обдаровану і талановиту молодь, її творчий, інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток. Адже молодь – це той потенціал, який визначатиме шляхи розвитку науки, техніки, економіки, мистецтва нашої держави та Білої Церкви зокрема.

Дуже приємно, що студенти прагнуть розвиватися творчо і щороку поповнюють ряди талановитої молоді міста. Аби відзначити таких юнаків та дівчат, у Білій Церкві з 1997 року (за ініціативи відділу у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради) щорічно призначаються стипендії міського голови.

Стипендія є важливим мотиваційним чинником та підтримкою студентів вищих навчальних закладів Білої Церкви, які ус ... Читати далі »

Переглядів: 42 | Додав: admingp | Дата: 27.10.2017

« 1 2 3 4 ... 56 57 »
Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz