КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.11.2017, 09:05

Головна » Архів матеріалів

 DSC9377

10 жовтня 2017 року відбулася щорічна традиційна хода білоцерківських жінок у рамках Всесвітнього місяця боротьби проти раку грудей, організатором якої була Білоцерківська громадська організація «Вікторія». Членами цієї організації є виключно жінки, які перенесли ту чи іншу онкологічну операцію і, як ніхто, розуміють цю проблему, активно займаються волонтерською діяльністю та підготовкою заходів, спрямованих на моральну підтримку онкохворих жінок.  

Метою заходу було привернути увагу до проблеми та донести необхідність ретельно ставитися до свого здоров’я та не ігнорувати профілактичні огляди. Долучились до акції й наші студентки коледж ... Читати далі »

Переглядів: 11 | Додав: admingp | Дата: 12.10.2017

29 вересня 2017 року трудовий колектив КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» з ініціативи профспілкової організації закладу та при її фінансовій підтримці здійснив оглядову багатотемну екскурсію до м. Києва в Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (мистецтво Європи). Показ об'єктів відбувався під керівництвом кваліфікованого екскурсовода та інших працівників музею, які передавали бачення об'єктів, оцінку пам'ятним місцям, розуміння історичних подій, пов'язаних з різноманітними витворами мистецтва.

Переглядів: 11 | Додав: admingp | Дата: 11.10.2017

Удосконалено порядок надання соціальних стипендій деяким категоріям студентів

Кабінет Міністрів України на засіданні прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів», якою, зокрема, передбачено удосконалення переліку документів, що подаються для отримання соціальних стипендій, а саме можливість подання:

— довідки вищого навчального закладу про навчання студента (у разі відсутності в нього студентського квитка);

— довідки з Пенсійного фонду України про стаж роботи (в разі неможливості подання відповідної довідки з гірничого підприємства);

— копії довідки встановленого зразка, виданої неповнолітній д ... Читати далі »

Переглядів: 11 | Додав: admingp | Дата: 10.10.2017

 DSC9377

7 жовтня 2017 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбулась зустріч студентів коледжу, волонтерів Червоного Хреста України,  зі студентами-волонтерами Червоного Хреста Данії.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері, волонтери обмінювались досвідом, розповідали про свою діяльність. Гості підготували захоплюючу руханку та вправи. Активно обговорювалась тема волонтерства та майбутнього молоді в Україні та Данії. У ході спілкування з’ясували спільні проблеми та визначили шляхи їх вирішення.  Активісти Білої Церкви з радістю надали інте ... Читати далі »

Переглядів: 11 | Додав: admingp | Дата: 10.10.2017

Приймаємо на роботу за сумісництвом правильно!Міністерство соціальної політики України (Мінсоцполітики) у листі від 14.04.2017 № 8185/0/2-17/13 інформує, що згідно з п. 3 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженого наказом Міністерства праці, Міністерства фінансів, Міністерства юстиції від 28.06.1993 № 43 працівник, який приймається на роботу за сумісництвом на інше підприємство, в установу, організацію повинен пред'явити власнику або уповноваженому ним органу паспорт.

Відповідно до п. 1.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці, Міністерства юстиції, 

Міністерства соціального захисту населення від 29.07.1993 № 58 на осіб, які працюють за сумісництвом, трудові книжки ведуться тільки за місцем основної роботи.

Робота за сумісництвом, яка оформлена в установленому порядку, в трудовій книжці зазначається окремим рядком. Запис відомостей про роботу за су ... Читати далі »

Переглядів: 9 | Додав: admingp | Дата: 05.10.2017

Всесвітній день вчителяЩорічно 5 жовтня в понад 100 країнах відзначається день вчителя, який був заснований в 1994 році як Всесвітній день вчителя (World Teaches 'Day). Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти — день, у який відзначаються роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства. 

Історичною передумовою для заснування Дня вчителя стала відбувся 5 жовтня 1966 року в Парижі Спеціальна міжурядова конференція про статус вчителів (Special Intergovernmental Conference on the Status of Teachers). У результаті представниками ЮНЕСКО та Міжнародної організації праці був підписаний документ «Рекомендації, що стосуються статусу вчителів» (Recommendation concerning the Status of Teachers). 

5 жовтні 1994 року Всесвітня день вчителя відзначався вперше, і з тих пір святкові заходи незмінно проходять 5 жовтня, хоча в деяких країнах це свято від ... Читати далі »

Переглядів: 11 | Додав: admingp | Дата: 05.10.2017

Якою буде зарплата педпрацівників із 2018 рокуНовий Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 р. № 2145-VIII опубліковано в газеті «Голос України» за 27.09.2017, набрав чинності 28.09.2017 за винятком окремих його положень, які запрацюють упродовж 2018–2019 рр.

Щодо оплати праці педагогічних і науково-педагогічних працівників, то вона визначатиметься за ст. 61 цього Закону:

1. Посадовий оклад педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії встановлюється в розмірі 3-х мінімальних заробітних плат.

Посадовий оклад педагогічного працівника кожної наступної кваліфікаційної категорії підвищується не менш ніж на 10%.

Найменший посадовий оклад науково-педагогічного працівника встановлюється на 25% вище від посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії.

Кожен наступний посадовий оклад науково-педагогічного працівника підвищується не менш ніж на 10% від попередньог ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: admingp | Дата: 05.10.2017

Про особливості нарахування заробітної плати за жовтень14 жовтня – День захисника України – є святковим та неробочим днем.

Як правильно оплачувати працівникам при змінному графіку роботи святкові та неробочі дні, якщо на підприємстві встановлено підсумований облік робочого часу з обліковим періодом один місяць?

При підсумованому обліку робочого часу час, години, відпрацьовані понад норму тривалості робочого часу за обліковий період, вважається надурочними і оплачується у подвійному розмірі (ст. 106 КЗпП).

Також підлягають подвійній оплаті робота у святкові дні.

Святкові та неробочими, відповідно до ч. 1 ст. 73 КЗпП України, є:

1 січня – Новий рік,
7 січня – Різдво Христове,
8 березня – Міжнародний жіночий день,
... Читати далі »

Переглядів: 7 | Додав: admingp | Дата: 05.10.2017

 DSC9377Непомітно перший місяць навчання добіг кінця. А соціальний комітет студентської ради коледжу вже встиг за вересень багато зробити.

1. Організована та проведена масова міська акція до Дня Благодійника, в якій взяло участь близько 30 студентів та волонтерів нашого коледжу.

2. З метою привернення уваги до Дня Миру соціальний комітет разом зі студентами поставили та провели в коледжі студентський флешмоб до Дня Миру.

3. Для дітей демобілізованих військовослужбовців, дітей-переселенців було проведено 10 занять різної тематики.

4. На початку вересня був відвіданий спеціалізований чоловічий інтернат, де перебувають діти та чоловіки з розумовими та фізичними вадами.

5. Для потенційних членів студради був проведений перший тренінг «Модульна програма лідерства», на якому бажаючі працювати в студраді отримали нові знання в сфері самореалізації і звісно встигли попрацювати практично.

6. Було прийнято 3 Міжнародні делегаці ... Читати далі »

Переглядів: 15 | Додав: admingp | Дата: 05.10.2017

 DSC937702 жовтня 2017 року в рамках декади педагогічної майстерності кураторів академічних груп та працівників бібліотеки КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся семінар-практикум для кураторів академічних груп «Питання демократичного громадянства та прав людини».

Семінар розпочала Счастлива О. Д., заступник директора з виховної роботи, яка ознайомила присутніх з європейськими підходами до освіти з демократичного громадянства, проаналізувала суть базових понять демократії і прав людини.

Олена Дмитрівна наголосила, що уміння та навички в галузі громадянської освіти мають стати підґрунтям для розвитку компетентної молоді, здатної самостійно приймати рішення, і сприятимуть становленню молодої людини в різних життєвих сферах.

За до ... Читати далі »

Переглядів: 10 | Додав: admingp | Дата: 05.10.2017

« 1 2 3 4 ... 54 55 »
Профспілка працівників освіти і науки України © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz