КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 14:29

Головна » Архів матеріалів

З Днем знань!Шановні педагоги, батьки, дорогі учні та студенти!

Щиро вітаємо з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
Це всенародне свято для всіх учнів, студентів, їх батьків, вчителів і викладачів, а також усіх тих людей, які приймають участь у навчально-виховному процесі.

Але традиційно найбільше йому радіють ті, хто в цей день вперше йде до школи. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Успіхів Вам у праці та навчанні.

 

Президія обласної організації Профспілки

 

Переглядів: 4 | Додав: admingp | Дата: 04.09.2017

Схвалено призначення соцдопомоги дітям померлого годувальникаКабінет Міністрів України (КМУ) урегулював питання про призначення державної соціальної допомоги дітям померлого годувальника, який за життя не набув права на пенсію. Це передбачено постановою КМУ від 18.08.2017 № 611. 

Постанова прийнята на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання допомоги дітям померлого годувальника» від 07.02.2017 № 1836-VIII.

Документ передбачає, що дітям надано право на призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, дітям віком до 18 років (тим, хто навчається, — до 23 років) у разі смерті одного з батьків, що не набув права на пенсію; визначено умови призначення державної соціальної допомоги та період, на який її призначають; установлено розмір такої допомоги на кожну дитину незалежно від доходу сім'ї. 

Відповідні зміни внесено до Порядку при ... Читати далі »

Переглядів: 3 | Додав: admingp | Дата: 04.09.2017

Мінсоцполітики пояснило, що робити пенсіонерам без стажуОсобам, які не мають необхідного стажу і будуть виходити на пенсію протягом найближчих трьох років, держава виплачуватиме допомогу на рівні не менше прожиткового мінімуму. Про це заявив заступник Міністра соціальної політики Микола Шамбір, пише Укрінформ.

«Для осіб, які будуть виходити на пенсію в найближчі три роки, і які не мають необхідного стажу 25-26 років, передбачається державна допомога», - заявив Шамбір, підкреслюючи, що ця допомога буде виплачуватися особі замість пенсії. 

«Що робити тим, хто не має необхідного стажу: якщо людина має, наприклад, 24 роки стажу, вона може допрацювати, і через рік вийти на пенсію. А може доплатити внески за рік і вийти на пенсію», - зазначив Шамбір.

Він наголосив, що якщо «не спрацюють» перші два варіанти, то особі буде призначена державна допомога.

За словами заступника Міністра соціальної політики, «р ... Читати далі »

Переглядів: 4 | Додав: admingp | Дата: 04.09.2017

Деякі питання роботи працівників у нічний час будуть урегульованіНа обговоренні Федерації профспілок України знаходиться законопроект «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо врегулювання деяких питань роботи працівників у нічний час».

Як зазначено в законопроекті, до нічних працівників належатимуть працівники, які працюють у нічний час не менш ніж 3 години щоденного робочого часу та не менш ніж 1/4 річної норми робочого часу. У разі 8-годинної тривалості робочого часу в нічний час установлена тривалість робочого часу скорочуватиметься на одну годину. Якщо тривалість роботи є меншою, ніж 8 годин, тривалість робочого часу в нічний час скорочуватиметься пропорційно. 

Ці правила не поширюватимуться на таких працівників: яким установлено скорочений робочий час; які працюють на підприємствах із безперервним режимом роботи й виконують окремі види робіт, для яких неможливе зменшення тривалості робочого часу; з якими укладено трудовий договір про р ... Читати далі »

Переглядів: 8 | Додав: admingp | Дата: 30.08.2017

 DSC9377Традиційно старт кожному новому навчальному року дають серпневі зустрічі освітян, на яких підбиваються підсумки роботи за минулий навчальний рік та визначаються пріоритетні напрями діяльності на наступний. Результати цих зустрічей викликають зацікавленість і жваво обговорюються не тільки у колі наукових та педагогічних працівників, але й всього соціуму, оскільки освіта є фундаментальною потребою суспільства.

У цьому році традиційна зустріч освітян Київщини відбулася у День Державного Прапора України у м. Броварах (вул. Київська, 316, ТРЦ «Термінал»). Захід пройшов у форматі стратегічної сесії «Освіта Київщини – простір успіху: пріоритети та стратегія розвитку».

У цільових аудиторіях пройшов конструктивний діалог щодо ідеології запровадження назрілих глобальних змін у галузі освіти, продиктованих самим життям і потребами сучасного суспільства, передусім дітей та молоді; обговорювалися важли ... Читати далі »

Переглядів: 11 | Додав: admingp | Дата: 29.08.2017

 DSC9377Україно моя співуча,

Ніжна нене, колиска добра!

Я люблю твої древнії кручі,

Буйну зелень на схилах Дніпра.

Щороку, 24 серпня, наша країна, наш народ вже в котре святкує річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи-сусіди. Та попри все українці боролися за свою свободу.

Для багатьох українц ... Читати далі »

Переглядів: 12 | Додав: admingp | Дата: 29.08.2017

Зареєстровано законопроект щодо змін у сфері оплати праціУ Верховній Раді України зареєстровано законопроект від 17.07.2017 № 6731, який стосується змін в оплаті праці та здійсненні контролю за додержанням законодавства про працю (законопроект № 6731).

Зокрема, законопроектом № 6731 передбачено, що у колективному договорі має установлюватися перелік надбавок, доплат, премій та винагород й інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат, які не включаються до зарплати для забезпечення її мінімального розміру.

Під час обчислення розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не мають ураховуватися доплати та підвищення посадових окладів за роботу на важких роботах, на роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, на роботах з особливими природними географічними та геологічними умовами й умовами підвищеного ризику для здоров'я, за роботу в гірських районах, за специфіку умов праці окремих професійних груп, за суміщення та ... Читати далі »

Переглядів: 9 | Додав: admingp | Дата: 29.08.2017

Уряд схвалив зміни до порядку перерахунку раніше призначених пенсій12 липня на засіданні Уряду було схвалено зміни до порядку проведення перерахунків раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, із урахуванням фінансових ресурсів ПФУ.

Законом № 1774-VIII внесено зміни до статті 42 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», якими передбачено проведення перерахунків раніше призначених пенсій через збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, на коефіцієнт, що відповідає не менше як 20% показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, порівняно з попереднім роком.

З метою узгодження Порядку перерахунку пенсій із цим Законом прийнято постанову КМУ від 12.07.2017 р. № 486, якою Порядок перерахунку пенсій відповідно до частини другої статті 42 З ... Читати далі »

Переглядів: 8 | Додав: admingp | Дата: 20.07.2017

Про коригування зарплати вчителям і розміру допомоги на оздоровленняМіністерство освіти й науки України та Профспілка працівників освіти і науки України у листі від 16.06.2017 № 1/9-336, № 02-5/321 роз’яснюють, що педагогічним працівникам час відпустки оплачується з урахуванням абз. 1 п. 10 Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 № 100, шляхом коригування виплат, які враховуються при обчисленні середньої зарплати, на коефіцієнт підвищення посадового окладу (ставки зарплати), який розраховується діленням нового розміру посадового окладу (ставки зарплати), який установлено після підвищення на два тарифні розряди, на розмір посадового окладу (ставку зарплати) до такого підвищення. Для викладачів ПТНЗ, які мають навантаження з предметів згідно з Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти і одночасно зі спеціальних предметів, а оплата їхньої праці здійснюється за кошти освітньої субвенції та за кошти місцевих бюджетів за різними посадовим ... Читати далі »

Переглядів: 7 | Додав: admingp | Дата: 20.07.2017

 DSC936401 липня 2017 року в комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради „Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж”  розпочався прийом документів на базі 9 класів за такими спеціальностями:

  • Початкова освіта (основи інформатики)
  • Початкова освіта (англійська мова)
  • Початкова освіта (організатор спортивних секцій і клубів)
  • Початкова освіта (основи інклюзивного навчання)
  • Середня освіта (образотворче мистецтво).

Нагадуємо, що прийом документів на основі базової загальної середньо ... Читати далі »

Переглядів: 7 | Додав: admingp | Дата: 20.07.2017

« 1 2 3 4 ... 51 52 »
Профспілка працівників освіти і науки України © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz