КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Первинна профспілкова організація комунального закладу
"Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" 
Офіційні документи
Меню сайту

Корисні посилання

Профспілка працівників освіти і науки України

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж"


Форма входу


Пошук

---

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.03.2018, 13:27

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 96
Показано матеріалів: 1-5
Сторінки: 1 2 3 ... 19 20 »

 Всесвітній день вишиванкиДень вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. Цьогоріч, "світ одягне вишиванки" 19 травня. Це свято, що зародилося в 2006 році, на жаль, немає державного статусу, але тим не менше, з кожним роком набуває все більшої популярності.
Це свято покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу, збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Хоча протягом усієї історії заходу з ініціативи студентів, школярів, громадських та культурних діячів проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Офіційні документи | Переглядів: 57 | Завантажень: 0 | Додав: admingp | Дата: 24.05.2016

Григорій Осовий: потрібні дієві механізми захисту населення від шокового підвищення цін і тарифівУрядом прийнято рішення про встановлення єдиної ринкової ціни плати за газ як для побутових споживачів так і для бюджетних установ і організацій.

Через це тарифи на газ для більшості населення мають зрости вже з 1 липня поточного року.
На розширеному засіданні Робочої групи Комітету Національної ради з питань соціальної та гуманітарної політики, що відбулось 12 травня у ФПУ за участі членів СПО профспілок, обговорено причини, з яких Уряд пішов на збільшення ціни на газ, а також заходи, які потрібно вжити для мінімізації негативного впливу такого підвищення для населення.

Офіційні документи | Переглядів: 54 | Завантажень: 0 | Додав: admingp | Дата: 24.05.2016

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Профільний Комітет Верховної Ради одноголосно висловився за скасування оподаткування пенсій11 травня 2016 року на засіданні Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення було одноголосно схвалено запропонований та переданий у парламент законопроект №4542 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій». «Осучаснення прожиткового мінімуму як механізм підвищення життя громадян». Про підтримку цього законопроекту від імені СПО об’єднань профспілок під час засідання заявив заступник Голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко.

Нагадаємо читачеві, що ініціатором проекту закону є Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. 27 квітня Кабінет Міністрів вже схвалив законопроекти щодо скасування пенсійного оподаткування з 1 травня та збільшення соціальних стандартів на 10% з 1 грудня 2016 року. Податки, які українці платятьзі своїх пенсій, можуть бути зовсім скасовані, якщо ініціатива Кабміну увінчається успіхом

Офіційні документи | Переглядів: 53 | Завантажень: 0 | Додав: admingp | Дата: 24.05.2016

Пріоритети діяльності МОН на 2016 рік10 травня 2016 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з представниками інститутів громадянського суспільства, членами Громадської ради при МОН та експертами. Під час зустрічі Лілія Гриневич презентувала пріоритетні напрямки діяльності Міністерства у 2016 році.

Міністр освіти і науки зазначила, що в рамках Програми діяльності Уряду у 2016 році Міносвіти визначило такі пріоритетні цілі: дерегуляція і дебюрократизація системи управління освітою у питаннях ліцензування і акредитації вищих, середніх та дошкільних навчальних закладів. Міністр наголосила на нагальній потребі спрощення ліцензування дошкільних навчальних закладів: «Сьогодні ми маємо кризу у системі дошкілля – черги до дошкільних установ

Офіційні документи | Переглядів: 56 | Завантажень: 0 | Додав: admingp | Дата: 24.05.2016

Наказ МОН № 433 про скорочення 10% непедагогічного персоналу – скасовано!Наказом Міносвіти від 5.05.2016 № 484 скасовано наказ від 13.04.2016 №433 «Про деякі питання формування штатних нормативів», яким було зобов’язано керівників навчальних закладів забезпечити скорочення на 10% керівного, адміністративного, управлінського, господарсько-обслуговуючого персоналу, водіїв, робітників, які обслуговують громадські будівлі, дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, бібліотек вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Скасування наказу № 433 стало наслідком звернення ЦК Профспілки листом від 20.04.2016 № 02-5/267 безпосередньо до Міністра освіти і науки України Л.М. Гриневич, в якому наголошувалося на незаконності та неприпустимості його видання, а також неодмінності скасування.

Таким чином забезпечено відповідні умови роботи закладів освіти та збережено робочі місця численній кількості спілчан, а тих, які вже були звільнені необхідно поновити на роботі.

Наказ nmon_484.pdf 

Офіційні документи | Переглядів: 41 | Завантажень: 0 | Додав: admingp | Дата: 24.05.2016

Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz